Jak to działa?

1. Bardzo poważnie traktujemy Twoją prywatność i zapewniamy że Twoje nagrania są bezpiecznie przechowywane i nikomu nie udostępniane. To Ty decydujesz jak nimi zarządzać i komu je wyślesz.

2. Idea Video CV ma uzupełnić powszechnie stosowane CV w formie word, pdf czy innej.

3. Celem działania strony nagrajprace.pl jest danie Tobie narzędzia do efektywnego znajdowania pracy. Jeśli uważasz, że oprócz informacji zawartych w Twoim CV, chciałbyś powiedzieć kilka słów o sobie, o firmie, dlaczego aplikujesz właśnie na to stanowisko i do tej firmy, Video CV ma to umożliwić.

4. Masz do dyspozycji 5 minut, po kliknięciu „start” u góry wyświetli się ikona z czasem, tak żebyś wiedział ile czasu pozostało. Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz, możesz potrzebować tylko 1 minuty lub maksymalnie pięciu.

5. Jeśli nagranie nie będzie spełniało twoich oczekiwań, możesz je usunąć i rozpocząć od nowa.

6. Po zakończeniu nagrywania Twojego CV, możesz je zapisać i wysłać w dowolnym czasie na wybrany adres mailowy.

7. Poczyniliśmy wszelkich starań żeby mail z Twoim Video CV, który otrzyma pracodawca był profesjonalny i stanowił doskonałe uzupełnienie Twojego napisanego CV.

8. W celu jak najlepszej ochrony Twoich danych, zadbaliśmy o to, by link z Twoim Video CV był aktywny i możliwy do obejrzenia przez pracodawcę tylko przez ograniczony czas - 7 dni.

9. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę skontaktuj się z nami mailowo: nagrajprace1@gmail.com.

Przykładowe Video CV

Zobacz jak to działa